Pulse LTD olarak amacımız sadece makine ve ekipman ithalatı yapan temsilci firma olmak değildir. Müşterilerimize komple çözüm sunmak, işlerin başlangıcında danışmanlık hizmetleri vererek, mühendislik, saha işleri, devreye alma ve bakım aşamalarında da destek olmak nihai hedefimizdir.

Kendimizi müşterilerimizin yerine koyarak, hizmetlerimize en yeni çözümleri ve teknolojik ürünleri sağlarız. Ekipman üreticileri ve araştırma enstitüleri ile yakın ilişki içinde olarak doğru çözümler ve doğru ürünleri tedarik ederiz.Pulse LTD müşterilerinin ihtiyaçlarını dinlemek için her türlü gayreti gösterir ve her biri için neyin önemli olduğunu ayırt eder.


Proje Yönetimi

Pulse LTD müşterilerinin ihtiyaçlarını dinlemek için her türlü gayreti gösterir ve her biri için neyin önemli olduğunu ayırt eder.

Bu süreçte en büyük amaç çözümler dizayn ederek ve uygulamaları kolaylaştırarak müşterilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmaktır.

Bu amaca göre Pulse LTD müşterilerine mükemmel Proje Yönetim hizmetleri sunar ve PID, akış şemaları, bütçe çalışmaları, TCO (Toplam sahip olma maliyeti), zaman planları, kaynak planları, yerleşim çalışmaları ve benzeri tüm gerekli Proje Yönetim süreçlerinde tam destek olur.

Ekipman Tedariği

... ...

Pulse LTD sizlere proses seçimi ve montaj işlerinde deneyimlerini sunarak en iyi seçimi yapmanıza destek olur.

Pulse LTD' nin en önemli amacı sizlere doğru çözümü bulmaktır.

Doğru ekipman veya proses makinaları kararlaştırıldıktan sonra, Pulse LTD deneyimli lojistik ve gümrük partnerlerinin yardımıyla teslimatın fabrikanıza yapılmasını garanti eder. Pulse LTD teslimat elinize gelene kadar tüm aşamaları takip eder. Pulse LTD müşterilerine bu hizmetlerin yanında yedek parça tedariği de sağlar.


Anahtar Teslim Hizmetler

... ...

Pulse Ltd işinde uzman kadrosu ile sahada da müşterilerine destek vermektedir.

Daha önceki projelerden kazanmış olduğu tecrübeler ile ekipman kurulumları ve devreye alma işlerini yine uluslar arası standartlara uygun Proje Yönetimi adımları ile yürütmektedir.

Mühendislik

Pulse LTD temel işlerden detay mühendisliğe kadar sizlere yeni projelerinizin mühendislik işlerinde destek olur.

Pulse LTD’ nin deneyimli kadrosu ve partnerlerinin kalifiye mühendisleriyle sizlere proses konsept çalışmaları, akış diyagramları, P&ID’ler, yerleşim resimleri, şartname hazırlanması işlerinde destek olur.